+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno
Pronájem pokoje Brno studentům v bytě 1+kk
STUDENT

Pronájem pokoje Brno pro studenty v lokalitě Brno-střed

Cena pronájmu: 7 990 Kč/měsíc 7990

Uvedená cena je za celý pokoj pro 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Plocha: 36 m2
Dostupné od: 8. 11. 2013
Nabízeno: 2 místa
Průchozí pokoj: Ne
Výše kauce: 7 990 Kč
Poslední aktualizace: 7. 11. 2013

Bydlete v novém komplexu kolejí od Studentreality.cz v centru Brna na ulici Václavská 18 a staňte se součástí komunity mladých lidí. Koleje Oltec se nachází ihned u Mendlova náměstí, hlavního dopravního uzlu, a v bezprostřední blízkostí bezpočtu jak univerzitních fakult tak i míst pro zábavu a odpočinek. Našim cílem je vytvořit komunitu studentů a dalších mladých lidí se zápalem pro studium i seberealizaci a podnikání. Chceme Vám poskytovat nejen kvalitní ubytování v centru Brna ale také zázemí pro Vaše nápady a podporovat Vás ve vaší tvorbě a v seberealizování se v rozmanitých sférách.
Hlavní výhodou kolejí je soukromí s možností seznámení se s ostatními.
Byty jsou kompletně vybaveny nábytkem a samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (sprchový kout, toaleta) a kuchyňský kout s ledničkou, sporákem a dřezem. V bytech je možnost připojení na UPC internet a TV. V komplexu budou umístěny chráněné stojany na kola. V rámci ubytování nabízíme bezpočet doplňkových služeb jako je internet, prádelna vč. sušičky, úschovna, kamerový bezpečnostní systém, možnost parkování, apod. V areálu budou umístěny lavičky k venkovnímu posezení a relaxaci. V areálu se v následujících měsících plánuje otevření baru i se zahrádkou, kde se můžete jednoduše občerstvit a hlavně pobavit s přáteli, nebo uspořádat soukromou párty.
V areálu se dále nachází bezpočet volnočasových a sportovních aktivit, například fitness, ping-pongové centrum, taneční školy, bojové sporty, prodejna potravin, laser game apod. K dispozici byty 1+kk, 1+1, 2+1. Během roku 2014 vznikne v areálu nový brněnský incubator. K dispozici 10 parkovacích míst – 1250,- Kč/měsíc. Prohlídky jsou možné v následujících časech: 9:00, 13:00 a 17:00. V pracovních dnech od pondělí do pátku. Prohlídky si rezervujte pouze prostřednictví následujícího formuláře:  (vkládání odkazů do textu není povoleno)Uvedené ceny platí pouze pro studenty s platným ISIC. Pro ostatní platí cena +500,- Kč/byt/měsíc.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno