+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem bytu Brno
Pronájem bytu Brno pro 2 osoby
CHILLHILLS APARTMENTS

Pronájem bytu Brno pro studenty v lokalitě Brno-střed

Cena pronájmu: 0 Kč/měsíc 0
Pro nestudenta: 10 990 Kč/měsíc

Uvedená cena je za celý byt pro 2 osoby.

Plocha: 20 m2
Dostupné od: 2. 4. 2020
Nabízeno: 2 místa
Výše kauce: 10 990 Kč
Poslední aktualizace: 17. 4. 2020

Ponúkame k prenájmu luxusný byt 1+kk na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne - Palác Jalta.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Jedná sa o komplet zariadený byt - nábytok, dekorácie, postelné prádlo, uteráky a komplet vybavená kuchýň. Byt sa nachádza v 3.patre s výťahom. V prízemí sa nachádza nákupné centrum. Vrátane prízemia je taktiež recepcia oddeľujúca bytovú časť od nákupného centra.

Cena bytu 10 990 Kč je vrátane energií. K bytu poskytujeme zdarma Wifi pripojenie.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla.

Byt je dostupný ihneď

--------------------------------------

We offer for rent a luxury apartment 1+kk on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno - Palace Jalta.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. It is a fully furnished apartment - furniture, decorations, bed linen, towels and a fully equipped kitchen. The apartment is located on the 3rd floor with elevator. There is a shopping center on the ground floor. Including the ground floor is also a reception separating the residential part from the shopping center.

Price 10 990 CZK is including energy. The apartment provides free wifi connection.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available immediately.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

Parkoviště 1 min
MHD 1 min
MHD noční 5 min
Potraviny 1 min
Hlavní nádraží 5 min
Bar 1 min
Restaurace 1 min
Disco 1 min
Pošta 5 min
Ložnice
Obývací pokoj
Koupelna s WC
Předsíň

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem bytu Brno