+ VLOŽIT NABÍDKU

Nabídka pracovních pozic

Kdo jsme?

Otvíráme volná pracovní místa

Mezinárodní a stabilní společnost s kancelářemi přímo v centru města. Naším cílem je zlepšit situaci na trhu s bydlením pro studenty (více o nás).

Náš tým tvoří mladí vysokoškoláci z různých koutů Evropy, vysokoškolští učitelé a profesionálové z jednotlivých oborů.

Tím, že se naše společnost neustále rozvíjí, hledáme nějako, s kým si budeme rozumět, kdo bude zodpovědný, pracovitý, společenský a také se smyslem pro humor.

U všech pracovních pozic nabízíme intenzivní zaškolení.

Vaše životopisy a motivační dopisy zasílejte na e-mail prace@studentreality.cz.

Aktuálně volná pracovní místa

Král/královna online bydlení

Ahoj,

jestli si troufáš být králem / královnou online bydlení, tak nám pošli svůj životopis. Hledáme dva nové parťáky, kteří milují komunikaci s klientem po mailu, telefonu nebo i osobně. Kraluje se v příjemném prostředí v samém centru Brna v kolektivu s průměrným věkem 26 let. Budeš vládnout milým klientům, kteří chtějí pronajímat svoje nemovitosti online.

K dispozici budeš mít počítač, telefon, vyladěný software na ulehčení práce, podporu poddaných z oddělení marketingu a svého osobního mentora, který ti ukáže, jak kralovat ještě lépe.

Svou funkci můžeš vykonávat na plný nebo i zkrácený úvazek.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail prace@studentreality.cz.Hledáme účetní/účetního

Aktuálně hledáme účetní/účetního prohiring-minvedení samostatné účetní agendy mladé úspěšné společnosti. Potřebujeme pomoci zejména s pokladnou, bankou, zpracováním mezd, interními doklady a fakturami, přípravou výkazů a hlášením pro státní správu.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí v centru Brna, interního mentora pro Váš rozvoj, klasickou kancelář (žádný open space), zajímavou pracovní zkušenost, perspektivu kariérního růstu v české společnosti, kolektiv pracovníků s průměrným věkem 27 let, možnost volby typu spolupráce (HPP, ŽL). Odpovídající platové ohodnocení a systém odměn. Nástup ihned nebo dle domluvy.

Požadujeme zodpovědnost a kritické myšlení, plnění termínů, samostatnost při zpracování úkolů a čitelné písmo :-) Předpokládáme alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru, znalost základů práce v Excelu a základy angličtiny. Praxe a zkušenosti s účetním systémem Pohoda výhodou.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na prace@studentreality.cz.