+ VLOŽIT NABÍDKU

Kde začíná příběh Studentreality?

Tohle je Radim

Je mu 18 let a má před sebou první ročník vysokoškolského studia.

Bude chtít bydlet na privátu...

ale nemá známého, který by to vyřešil za něj. Začne hledat sám, ale zjistí, že to není vůbec tak jednoduché, jak si zezačátku myslel.

Po mnoha neúspěšných prohlídkách...

nepříjemných makléřů a špatně vybraných bytů ho napadlo vytvořit něco nového. Studenti by mohli dostat mnohem lepší servis, kdyby to provozovali také studenti, kteří přesně znají jejich problémy a požadavky.

Takto vytvořil Radim spolu s dalšími studenty portál Studentreality...

který nabírá ty nejvýhodnější nemovitosti pro studenty a umožní jednoduchý výběr. Náš tým ti pomůže, protože tady každý ví, jak těžké je najít vhodné bydlení pro studenty.

Nečekané provize a poplatky
Majitel nepronajímá studentům
Nepravdivé a neúplné inzeráty
Studentreality - komix o vzniku

Kdo je součástí projektu?

Radim Rezek

Radim Rezek, velitel a vizionář

Radim je vizionář. A srdce celého projektu. Radim se nerad vzdává a rozhodně ho neuslyšíte, jak si na něco jen stěžuje. Spíše Vás vezme na kávu a než ji vypijete, tak Vás nadchne pro svou myšlenku, která místo nadávání přináší inovativní řešení. Radim se pouští do boje s neřádem  ve studentském bydlení jako novodobý Superman. Pokud Radim není v práci, tak odpočívá ve svém studentském privátě.

Ondřej Dufek

Ondřej Dufek, markeťák

Ondřej je v celém týmu nejstarší. A proto je také největším detailistou. V projektu se stará o marketing a vztahy s veřejností. Ve volném čase se zajímá o marketing a vztahy. Vztahy s veřejností.

Miriama Vavreková

Miriama Vavreková, šéfka sítě bytů

Miriam pečuje o všechny studenty v síti Studentreality. Je taková jejich kolejbába, akorát asi o 100 let mladší a mnohem šikovnější. Pokud Vám Miriam nabídne klíče od nějakého bytu nebo pokoje, určitě neodmítejte!

Roland Tóth

Roland Tóth, plánovač a inovátor

Rolanda uvidíte častěji pracovat než mluvit. Stará se o plánování a inovace celého portálu, aby co nejvíce vyhovoval Vašim potřebám. Pokud Roland potřebuje přemýšlet v klidu, odchází z práce domů dřív. Na přemýšlení pak má celou cestu na Slovensko.

Jakub Škorpík

Jakub Škorpík, vedoucí programátorů

Jakuba téměř nikdy nepotkáte osobně, ale na e-mail odpoví dříve, než kliknete na odeslat. Jakub se ve Studentreality stará o vývoj portálu a vedení týmu hvězdných programátorů. Jakub je nejsťastnější, když se svým týmem přijímá nesplnitelné úkoly.

Václav Bedřich

Václav Bedřich, grafik

Václav je podepsaný pod grafickou stránkou projektu. Kromě webové grafiky pro nás vytváří i firemní identitu a vzhled našich materiálů. Vašek nejraději pracuje v noci, prý tak vidí svět v těch nejkrásnějších barvách. Vašek miluje jednoduchost a funkčnost a proto jsme ho do Studentreality přetáhli z projektů pro americké byznysmany.

Radek Máše

Radek Máša, ředitel financí

Radek se ve Studentreality stará o peníze. Proto ho máme všichni rádi a snažíme se s ním trávit co nejvíce volného času, protože víme, že nám to jednou všem spočítá. Přesvědčit Radka na focení nebylo nic jednoduchého, nechtěl totiž ani na vteřinu pustit z ruky pokladnu a kuličkové počitadlo.

Ještě nekončíme

Registruj se zdarma

VÝHODY REGISTRACE

  • Získáš slevu na nájem
  • Budeš moci kontaktovat majitele nabídek
  • Zlepšíš situaci na trhu s bydlením

VÝHODY SLEDOVÁNÍ NA FB

  • Dozvíte se novinky vždy jako první
  • Můžete se zůčastnit exkluzivních soutěží
  • Ptejte se na jakékoliv otázky
  • Sdílejte své pocity a sledujte reakce ostatních

A CO ŽE O NÁS ŘÍKAJÍ OSTATNÍ?

Prvně bych chtěla poděkovat za tak rychlou odpověď. O stránce studentreality.cz jsem se dozvěděla na facebooku, kde to měl známý na zdi :). Web mě zaujal širokou nabídkou a velmi dobrými cenami pronájmů (oproti tomu, co platím teď).

Markéta Lysková,
VUT FAST Brno