+ VLOŽIT NABÍDKU
Pronáj. byt 1+1 Kr.Pole,40m2,balkon, 2os
SOUKROMÝ MAJITEL BYTU

Pronájem bytu Brno pro studenty v lokalitě Brno-Královo Pole

Pronájem bytu
? Cena pronájmu: 9 100 Kč/měsíc 9100
Pro nestudenta: 10 000 Kč/měsíc
KONTAKTUJ INZERENTA

Uvedená cena je za celý byt pro 2 osoby.

Zobrazit galerii
Plocha: 40 m2
Dostupné od: 1. 8. 2020
Nabízeno: 2 místa
Výše kauce: 8 800 Kč
Poslední aktualizace: 23. 5. 2020
Min. délka smlouvy: 12 měsíců

Bez provize! Nájemní smlouva. Pokoj 17m s balkonem na jih do dvora, kuchyň s jídelní částí 13m do ulice, koupelna, WC, předsíň, sklep, výtah. Vana, sprcha, obklady, dlažba, kuch. linka, nerez dřez, pákové baterie, sporák, spížní skříň. Možnost zdarma zařízení nábytkem dle Vašeho přání (lůžka, skříně, stoly, židle, lednička), přestože na fotografiích nábytek není - fotografie jsou z bytů v různých patrech jednoho domu. Internet za úhradu dle vlastního výběru: poda.cz, upc.cz, O2.cz. Kabel.TV, pevná linka.
3 zastávky od Moravského náměstí. 5 minut od Kaufland, 10min Tesco, Boby centrum (sport, jídlo, zábava), od plaveckého bazénu, od haly s ledovou plochou a od parku Lužánky. Parkování na přilehlých ulicích s dohledem z okna bytu nebo po dohodě ve dvoře. Nájemní smlouva s majitelem domu podle Občanského zákoníku s možností zápisu trvalého bydliště. Nejde o podnájem, ale o skutečný nájem. Bez přístupu majitele. Nájemné 7400,- Kč plus energie a služby, které dodává dům (teplo, voda, výtah, úklid a osvětl. společ. prostor) dle skutečné spotřeby, která se měří měřidly na radiátorech topení a teplé i studené vodě. Měsíční zálohy min. cca 1250 Kč při 1 osobě a úsporné spotřebě. Zálohy se vyúčtovávají 1x ročně, případný přeplatek se vrací. V případě 2 studentů je reálná spotřeba energií cca 1350-1550 Kč,- tedy nájem + energie celkem cca 4400,- Kč/osobu (při úsporné spotřebě).
Úhrady externím dodavatelům: Dle skutečné spotřeby podle měřidel: Elektřina cca 200 Kč, plyn cca 120 Kč. Uvedené úhrady jsou zálohy, dodavatelé je 1x ročně vyúčtují podle skutečné spotřeby na měřidlech a případné přeplatky vrátí. Celkem při 2 studentech 4400 + 160 = 4560 Kč/os. Vše při reálné, ale úsporné spotřebě. Volitelně internet od 350 Kč.
Žádná provize, jednáte s majitelem domu.

Byt je možno si prohlédnout po dohodě již nyní.

PROSÍM, ČTĚTE POZORNĚ TOTO:
Pokud jsem Vám neodpověděl, je to proto, že Váš kontakt se mi neukáže, i když ho zadáte. Abych kontakt uviděl, musím provozovateli webu zaplatit. Abych se mohl rozhodnout, zda byt bude pro Vás vhodný, musím o Vás a Vašich požadavcích vědět, co se Vás zde ptám:
Ve své zprávě pro majitele nabídky, uveďte, prosím, školu a ročník nebo zaměstnání, odkud do Brna dojíždíte, od kdy byt chcete najmout, případně jaké máte představy a požadavky na byt a částku, kterou plánujete za byt za měsíc. Čím více informací uvedete, tím lépe budu moci posoudit jestli je nabízený byt pro Vás vhodný. Bez těchto informací to nemohu posoudit a pak Vám nemohu odpovědět! Za odkrytí Vašeho kontaktu (emailu, telefonu) musím zaplatit. Kontakt na Vás neuvidím i když ho uvedete! Ani já nemohu uvést kontakt přímo.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

MHD 4 min
MHD noční 4 min
Potraviny 4 min
Hlavní nádraží 15 min
Obývací pokoj
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Předsíň
Pavel Ochrana
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
E-mail: skrytý   ověřený
Zobrazit e-mail
? Cena pronájmu: 9 100 Kč/měsíc
Pro nestudenta: 10 000 Kč/měsíc
Chceš majitele kontaktovat přímo na jeho e-mail? Zobrazit kontakty.

Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODESLAT

Pro odeslání zprávy je nutné být přihlášen, aby inzerent věděl, kdo mu píše a také aby ti mohl odpovědět. Pomocí následujícího formuláře se přihlaš a nebo si u nás vytvoř nový účet. A nemusíš se bát, napsanou zprávu ti nesmažeme.

Nemáš ještě účet?


Máš už u nás účet?

Zapomněli jste heslo?