+ VLOŽIT NABÍDKU
Pronájem bytu 2+1 Brno, Kr.Pole 4-5 osob
SOUKROMÝ MAJITEL BYTU

Pronájem bytu Brno pro studenty v lokalitě Brno-Královo Pole

Pronájem bytu
? Cena pronájmu: 13 500 Kč/měsíc 13500
Pro nestudenta: 15 000 Kč/měsíc
KONTAKTUJ INZERENTA

Uvedená cena je za celý byt pro 4 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Zobrazit galerii
Plocha: 60 m2
Dostupné od: 25. 6. 2021
Nabízeno: 4 místa
Výše kauce: 12 900 Kč
Poslední aktualizace: 31. 12. 2021
Min. délka smlouvy: 12 měsíců

Bez provize! Nájemní smlouva. Neprůchozí pokoje 17m, 13m s balkonem, na jih do dvora. Kuchyň s jídelní částí 13m do ulice. Koupelna, WC, komora, předsíň, výtah, sklep. Vana, umyvadlo, obklady, dlažba, kuch. linka, nerez dřez, pákové baterie, sporák, spížní skříň, police v komoře. Možnost zdarma zařízení nábytkem dle Vašeho přání (lůžka, skříně, stoly, židle, lednička), přestože na fotografiích nábytek není - fotografie jsou z bytů v různých patrech jednoho domu. Internet za úhradu dle vlastního výběru poda.cz, upc.cz, O2.cz, pevná linka. 3 zastávky od Moravského náměstí. 5 minut chůze od Tesco a Kaufland. 10 minut od Boby centra (sport, jídlo, zábava), od plaveckého bazénu, od haly s ledovou plochou a od parku Lužánky. Parkování na 3 přilehlých ulicích s dohledem z okna bytu nebo po dohodě ve dvoře. Nájemní smlouva s majitelem domu podle Občanského zákoníku s možností zápisu trvalého bydliště. Nejde o podnájem, ale o skutečný nájem. Bez přístupu majitele. Nájemné 1000,- Kč plus energie a služby, které dodává dům (teplo, voda, výtah, úklid a osvětl. společ. prostor) dle skutečné spotřeby, která se měří měřidly na radiátorech topení a teplé i studené vodě. Měsíční zálohy min. cca 3000 Kč (při úsporné spotřebě). Zálohy se vyúčtovávají 1x ročně, případný přeplatek se vrací. V případě 4 studentů je reálná spotřeba energií cca 2600 - 3400,- tedy nájem + energie celkem cca 3375,- Kč/osobu (při úsporné spotřebě). Žádná provize.
Úhrady externím dodavatelům: Dle skutečné spotřeby podle měřidel: Elektřina cca 600 Kč, plyn cca 150 Kč. Uvedené úhrady jsou zálohy, dodavatelé je 1x ročně vyúčtují podle slutečné spotřeby na měřidlech a případné přeplatky vrátí. Celkem při 4 studentech 3375 + 158 = 3590 Kč/os. Vše při úsporné, ale reálně dosahované spotřebě. Volitelně internet od 350 Kč.

Byt si bude možno prohlédnout po dohodě již nyní.

PROSÍM, ČTĚTE POZORNĚ TOTO:
Pokud jsem Vám neodpověděl, je to proto, že Váš kontakt se mi neukáže, i když ho zadáte. Abych kontakt uviděl, musím provozovateli webu zaplatit. Abych se mohl rozhodnout, zda byt bude pro Vás vhodný, musím o Vás a Vašich požadavcích vědět, co se Vás zde ptám:
Ve své zprávě pro majitele nabídky, uveďte, prosím, školu a ročník nebo zaměstnání, odkud do Brna dojíždíte, od kdy byt chcete najmout, případně jaké máte představy a požadavky na byt a částku, kterou plánujete za byt za měsíc. Čím více informací uvedete, tím lépe budu moci posoudit jestli je nabízený byt pro Vás vhodný. Bez těchto informací to nemohu posoudit a pak Vám nemohu odpovědět! Za odkrytí Vašeho kontaktu (emailu, telefonu) musím zaplatit. Kontakt na Vás neuvidím i když ho uvedete. Ani já nemohu uvést kontakt přímo.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

Parkoviště 1 min
MHD 4 min
MHD noční 4 min
Potraviny 2 min
Hlavní nádraží 12 min
Obývací pokoj (2×)
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Předsíň
Šatna
Pavel Ochrana
Napiš něco o sobě a kontaktuj inzerenta
E-mail: skrytý   ověřený email
Zobrazit e-mail
? Cena pronájmu: 13 500 Kč/měsíc
Pro nestudenta: 15 000 Kč/měsíc
Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?
Chceš majitele kontaktovat přímo na jeho e-mail? Zobrazit kontakty.

Tento text uložíme do tvého profilu a zobrazíme ho všem majitelům, které budeš kontaktovat.
ODESLAT

Pro odeslání zprávy je nutné být přihlášen, aby inzerent věděl, kdo mu píše a také aby ti mohl odpovědět. Pomocí následujícího formuláře se přihlaš a nebo si u nás vytvoř nový účet. A nemusíš se bát, napsanou zprávu ti nesmažeme.

Nemáš ještě účet?


Máš už u nás účet?

Zapomněli jste heslo?