+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem bytu Brno
Pronájem bytu 3+1 Brno, Kr.Pole 6-7 osob
SOUKROMÝ MAJITEL BYTU

Pronájem bytu Brno pro studenty v lokalitě Brno-Královo Pole

Pronájem bytu
? Cena pronájmu: 17 330 Kč/měsíc 17330
Pro nestudenta: 18 830 Kč/měsíc

Uvedená cena je za celý byt pro 6 osob. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Zobrazit galerii
Plocha: 77 m2
Dostupné od: 1. 7. 2022
Nabízeno: 6 míst
Výše kauce: 12 500 Kč
Poslední aktualizace: 18. 5. 2022
Min. délka smlouvy: 12 měsíců

Bez provize! Nájemní smlouva. Neprůchozí pokoje, každý s vchodem z předsíně: 13m s lodžií, 13m s balkonem, na jih do dvora, 21m do ulice. Kuchyň s jídelní částí 13m do ulice. Koupelna, WC, komora, předsíň, výtah, sklep. Vana, umyvadlo, obklady, dlažba, kuch. linka, nerez dřez, pákové baterie, sporák, spížní skříň, police v komoře, lednička. Po dohodě pračka. Možnost zdarma zařízení nábytkem dle Vašeho přání (lůžka, skříně, stoly, židle, lednička), přestože na fotografiích nábytek není. Fotografie jsou z bytů v různých patrech jednoho domu. Internet za úhradu dle vlastního výběru poda.cz, upc.cz, O2.cz, pevná linka. 3 zastávky od Moravského náměstí. 5 minut chůze od Tesco a Kaufland. 10 minut od Boby centra (sport, jídlo, zábava), od plaveckého bazénu, od haly s ledovou plochou a od parku Lužánky. Parkování na 3 přilehlých ulicích s dohledem z okna bytu nebo po dohodě ve dvoře. Nájemní smlouva s majitelem domu podle Občanského zákoníku s možností zápisu trvalého bydliště. Nejde o podnájem, ale o skutečný nájem. Bez přístupu majitele.

Cena za byt sestává ze 4 položek:
+ Nájemné 12500,- Kč.
+ Služby a energie, které dodává dům (teplo, voda, výtah, úklid a osvětl. společ. prostor) dle skutečné spotřeby, která se měří měřidly na radiátorech topení a teplé i studené vodě. V případě 6 studentů je skutečná spotřeba v širokém rozsahu 3000-4600 Kč,- podle úspornosti chování nájemníků. Pro první období doporučuji střední výši zálohy, tedy 3800 Kč. Zálohy se vyúčtovávají 1x ročně, případný přeplatek se vrací.
+ Energie externím dodavatelům: Elektřina cca 850 Kč, plyn cca 180 Kč dle cen z dubna 2022. Jsou to měsíční zálohy, dodavatelé je 1x ročně vyúčtují podle skutečné spotřeby na měřidlech a případné přeplatky vrací. Celkem 1030 Kč.
+ Volitelně internet od 350 Kč.
Celkem při 6 studentech (12500+3800+1030+350)/4 = 2950 Kč za 1 studenta měsíčně. Vše při úsporné, ale reálně dosahované spotřebě.

Žádná provize.

Byt si bude možno nezávazně prohlédnout po dohodě již nyní.

PROSÍM, ČTĚTE POZORNĚ TOTO:
Pokud jsem Vám neodpověděl, je to proto, že Váš kontakt se mi neukáže, i když ho zadáte. Abych kontakt uviděl, musím provozovateli webu zaplatit. Abych se mohl rozhodnout, zda byt bude pro Vás vhodný, musím o Vás a Vašich požadavcích vědět, co se Vás zde ptám:
Ve své zprávě pro majitele nabídky, uveďte, prosím, školu a ročník nebo zaměstnání, odkud do Brna dojíždíte, od kdy byt chcete najmout, případně jaké máte představy a požadavky na byt a částku, kterou plánujete za byt za měsíc. Čím více informací uvedete, tím lépe budu moci posoudit jestli je nabízený byt pro Vás vhodný. Bez těchto informací to nemohu posoudit a pak Vám nemohu odpovědět! Za odkrytí Vašeho kontaktu (emailu, telefonu) musím zaplatit. Kontakt na Vás neuvidím i když ho uvedete. Ani já nemohu uvést kontakt přímo.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

MHD 4 min
MHD noční 4 min
Potraviny 4 min
Hlavní nádraží 15 min
Obývací pokoj (3×)
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Předsíň
Šatna

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem bytu Brno