+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno
Pronájem pokoje Brno pro 2 osoby
CHILLHILLS APARTMENTS

Pronájem pokoje Brno pro studenty v lokalitě Brno-střed

Cena pronájmu: 13 190 Kč/měsíc 13190

Uvedená cena je za celý pokoj pro 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Plocha: 20 m2
Dostupné od: 1. 7. 2022
Nabízeno: 2 místa
Průchozí pokoj: Ne
Výše kauce: 13 190 Kč
Poslední aktualizace: 8. 6. 2022
Min. délka smlouvy: 1 měsíc

Ponúkame k prenájmu pokoj v byte 3+1 na ul. Dominikánské náměstí, priamo v historickom centre Brna. Jedná sa o jednu z najviac lukreatívnych adres v Brne.

Byt je čerstvo po rekonštrukcii vrátane nového nábytku. Celkom sú v byte 3 pokoje s 2 lůžkami. Jedna sa o komplet zariadený byt. V byte sa nachádza práčka, sporák, mikrovlnná trouba, umývačka nádobí, lednice, postele, skrine, písacie stoly, komplet vybavená kuchyňa. Byt sa nachádza v 5.patre.

Poloha bytu je ideálna. Byt sa nachádza v blízkosti mnoho oceňovaných reštaurácií a barov. V blízkosti bytu taktiež nájdete potraviny, lekárne a mnoho ďalších obchodov, či už s oblečením alebo drogériou. Na všetko, na čo si len spomeniete máte len na pár krokov od bytu. V blízkosti bytu je aj nákupné centrum, v ktorom nájdete aj multikino.

Priamo na náměstí, na ktorom byt leží, nájdete viacero historických pamiatok, ktoré stojí za to zhliadnúť. Napr. Kostol sv. Jakuba, Starú radnicu alebo jedna z najzáujímavejších a najnavštevovanejších pamiatok v Brne Katedrála sv. Petra a Pavla

Pokoj je dostupný od 1.7.2022.

Cena pokoja od 1.9 bude 13 990 Kč.
----------
We offer for rent a room in cozy apartment 3 +1 on Dominican Square, right in the historical center of Brno. It is one of the most lucrative addresses in Brno.

The apartment is freshly renovated including a new furniture. There are 3 rooms in the apartment. In every room you can find 2 beds. It is a fully furnished apartment. The apartment has a washing machine, stove, microwave, dishwasher, refrigerator, beds, wardrobes, desks, fully equipped kitchen - new cutlery, plates, pots, pans, ...The apartment is located on the 5rd floor. You dont need anything, just move in.

The location of the apartment is ideal. The apartment is located near many award-winning restaurants and bars. Near the apartment you can also find groceries, pharmacies and many other shops with clothing or drugstore. Everything you can think of is just a few steps from the apartment. Near the apartment is also a shopping center, where you can find a multiplex cinema.

Right on the square on which the apartment is located you can find a several historical monuments that are worth seeing. For example, Old town Hall(Stará Radnica) or one on the most interesting and visited monuments in Brno Cathedral St. Peter and Paul.

The apartment is available from 1.7.2022.

The price from September will be 13 990 CZK, included everything.

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Vzdálenosti k okolním místům

Parkoviště 1 min
MHD 1 min
MHD noční 3 min
Hlavní nádraží 3 min
Bar 1 min
Restaurace 1 min
Disco 1 min
Pošta 1 min
Ložnice
Koupelna bez WC
WC
Samostatná kuchyně
Předsíň
Šatna

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno