+ VLOŽIT NABÍDKU
Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno
Pronájem pokoje Brno studentům v bytě 4+kk
SOUKROMÝ MAJITEL BYTU

Pronájem pokoje Brno pro studenty v lokalitě Brno-Nový Lískovec

Cena pronájmu: 6 400 Kč/měsíc 6400

Uvedená cena je za celý pokoj pro 2 osoby. Víte, jak se vyvarovat podvodným nabídkám?

Zobrazit galerii
Plocha: 20 m2
Dostupné od: 1. 7. 2013
Nabízeno: 2 místa
Průchozí pokoj: Ne
Výše kauce: bez kauce
Poslední aktualizace: 25. 4. 2013

Nabízíme se spolubydlícím místo nás dvě volná místa v největším pokoji (20 m2) bytu 4+kk (cca 83 m2). Byt je velmi slunný (viz fota) a má vlastní balkón (kuřáci ocení). Nabízený pokoj je neprůchozí a můžete ho obsadit od 1. 7.

Lokace bytu: Byt se nachází v Novém Lískovci (ul. Svážná) a je tak ideálním místem pro pobyt studentů docházejících na výuku do Kampusu (LF, FSpS), případně pro studenty ESF, která je vzdálená 8 min cesty MHD. Kampus je vzdálen 2 minuty s využitím MHD, případně 10 minut pěšky/4 minutky svižným během (důležitá informace pro ty, kteří si rádi přispí ). Výborná dostupnost z/do centra (jezdí tramvaj č. 8 ze zastávky Starý Lískovec smyčka přímo až na Hlavní nádraží – 16 minut cesty). Nejbližší zastávka pro (trolej)bus je Koniklecová, ze které vyjíždí spoje č. 26 (směr Mendlovo náměstí), 37 a 50 (oba směr Kampus).

Vybavení lokality: Dvě minutky cesty je vzdálený Albert. Další obchody jsou pak dostupné v Campus Square (Tesco, DM, dvě menzy, různé butiky…). Na sídlišti je i malé „domácí“ fitko, o kousek dále pak fitko luxusnější, u kterého je nádherné prostranství, hřiště a stezka vhodná na in-line, běh apod.

Vybavení bytu: V bytě se nachází vše potřebné, co normální člověk k životu potřebuje. Jmenovitě například velká lednice (mrazák), dostatek nádobí a kuchyňských nástrojů, trouba, varná deska, varná konvice, mikrovlnka. Jsou zde přítomny i pračka se sušičkou, možné je i zapůjčení žehličky, žehlicího prkna či sušáku. Možnost využití multifunkční tiskárny, kterou vlastní přítomný ochotný pár. Dostatek úložných prostorů. Internet je k dispozici.

Vybavení pokoje: Na pokoji zůstávají oba psací stoly, židle, koš a celá stěna se skříní, bílým stolkem a černou otevřenou komodou. Jsou zde také dvě válendy (90x200), ale není problém donést si vlastní postel. Pokoj má největší soukromí ze všech pokojů v bytě (ostatní dva pokoje jsou přímo u kuchyně - společné místnosti - tento nikoliv).

Spolubydlící: Na bytě se doposud bydlelo v 6 lidech. Prozatím jsou zde jeden pár a dvě tiché přátelské slečny. Ačkoliv se zde bydlí v 5-6 lidech, je na bytě vítaný klid.

Cena: 3200,- na osobu (včetně inkasa). Délka a podmínky smlouvy se domlouvají s přítomným párem, který má byt na starost. Ideální pro studenty FSpS, LF a ESF

Koupelna

Pračka
Sprcha
Vana
WC

Kuchyně

Lednice
Jídelní stůl
Mikrovlnka
Sklenice
Nádobí
Sporák
Příbory

Ostatní

Vířivka (whirlpool)
Bazén
Terasa/balkon
Internet
Gauč
TV
Klimatizace
Garáž
Výtah
Povoleno zvíře
Postele
Skříň/komoda
Bezbariérový přístup

Dustupné služby v budově

Bar
Restaurace
Úschovna zavazadel
Recepce
Wellness
Sauna
Doktor
Kadeřnictví
Masáže
Prádelna
Vstupní hala

Omlouváme se, ale tato nabídka už není aktivní.
Podívejte se na jiné nabídky z kategorie
Pronájem pokoje Brno